مؤسسه خیریه منتظران ظهور

پیگیری وضعیت پرداخت

موردی یافت نشد

بازدیدکنندگان

21
386
478
80655

help

موارد مصرف وجوهات نقدی

بسمه الله الرحمن الرحیم

فرم بیمه نامه امام زمان (عج)

لن تنالوا البر حتی تنفقو مماتحبون

((هرگز به نیکی دست نمی یابید مگر اینکه از آنچه دوست می دانید انفاق کنید))

پیامبراعظم اسلام (ص) فرمود :هرکس به امور مسلمین همت نگمارد مسلمان نیست .

همانگونه که استحضار دارید قطب عالم امکان ومنجی عالم بشریت امام عصر(عج) همانند خورشیدی است که درپس ابر ظاهر اً نادیدنی است اما آثار و برکاتش فراگیرو شامل همه مخلوقات عالم است . وی سبب اتصال زمین وآسمان و واسطه فیض الهی است و اگرحجت خدانبود زمین اهلش را فرو می برد و اما وظیفه ما مدعیان منجی عالم بشریت که هر لحظه به انتظار دیدار ماه رویش نشسته ایم چیست ؟ وچه بایدکرد ؟

قطره باران اگرچه رحمت است ولی به تنهایی کارا نیست ولی با به هم پیوستنش جویبارها وسرانجام به دریا تبدیل می شود. در این صورت است که بسیارمفید و امید دهنده می باشد. هدایای نقدی وغیرنقدی با اخلاص اقشار مردم در محو فقر و محرومیت ازجامعه اسلامی به خصوص شهرمان برای همیشه حائز اثر خواهد بود. با عنایت به هماهنگی تمام سازمان های امداد امام وبهزیستی وموسسه های خیریه مردم جهت کاهش دادن کارهای موازی وکم اثر زمینه ظهور را بامعرفت و پیروی مخلصانه ازمنویات ولایت فراهم سازیم . این ستاد زیرنظر موسسه خیریه منتظران ظهور فعالیت می نماید وساختارسازمانی آن بطور اشاره بشرح زیراست:

کمیته ها شامل (فرهنگی وهنری – فنی وعمرانی – آموزشی وپرورشی –اقتصادی وتولیدی –مالی و اعتبارات –اداری وپشتیبانی ) و دفاتر (حراست- دبیرخانه وبایگانی-رایانه-امور اجرایی-ستاد جذب هدایا وحمایت از ایتام ونیازمندان-بیت الاحزان ودارالسرور- مشاوران- بانوان ) و صندوق قرض الحسنه فاطمیه (س) تشکیل شده که شرح وظایف هرقسمت از این شجره طیبه در اساسنامه موسسه آمده است .

مواردمصرف وجوهات نقدی وهدایای نقدی وغیرنقدی :

1-ارتقای سطح مادی ومعنوی ، علمی وتحصیلی جوانان و خانواده های ایتام نیازمند به عنوان اصلی ترین وظیفه

2-کارآفرینی وبهبود معیشت وامداد ودرمان خانواده ها

3-مشارکت درطرح های عام المنفعه

4-احداث بناهای مورد نیازقبیل خانه سالمندان –شهرک مسکونی استیجاری-فضاهای آموزشی وورزشی ، سالن و.. جهت استفاده عموم به ویژه خانواده های مورد اشاره

5-برگزاری مراسم ها ، مسابقات ، اردوهای تفریحی ، زیارتی وعلمی موردنیاز

می خواهید حمایت مالی کنید ؟ اینجا را کلیک کنید

پرداخت اینترنتی

نظرسنجی

نظرسنجی سایت